Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chyb ve filmu Dvě věže

16. 5. 2007

Našla jsem na internetu vypsáno spoustu chyb, ale ne všechny byl fakt pravdivé a tak jsem vypasala jen ty ke kterým mohu dát jako důkaz obrázek. Všechno jsem to nafotila já, takže prosím nekopírujte =) Není to kvalitní, jelikož jsem si pustila ten film na DVD a vždycky stopla a vyfotila foťákem.. Ale všechno podstatné je tam vidět.

Postupně budu odávat další, ale nemám zas až tolik času hledat to..

Chyby:

1.Potom, co Smíšek s Pipinem uniknou skurutům, má Smíšek nad pravým okem hlubokou ránu, která se ale velmi často mění. Na začátku je nad pravým okem a celá krvácí, potom se objeví nad jeho levým okem a stále krvácí. Poté se vrátí nad jeho pravé oko, ale už je čistá, pak se ztratí docela a vrátí se až později, a to nad pravé oko už nekrvácející.
(Fotky jsou seřazeny podle toho jak šli za sebou jednotilivé scény ve filmu, takže opravu vidíte,že jednou je rána na té a podruhé na opačné straně.)

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

2.Když Éomer vysedává na svého koně potom, co daruje Aragornovi, Legolasovi a Gimlimu dva jiné koně, můžete vidět, jak mu meč padá z pochvy.

ObrazekObrazek3.Stínovlas, kůň, na kterém smí jezdit jen Gandalf, nemá sedlo ani uzdu. Tudíž se po většinu filmu filmaři velmi úpěnlivě snaží skrýt právě to sedlo, na kterém Gandalf viditelně sedí. Můžete ho tedy občas vidět, jak drží přední část svých šatů, ale někdy se dá i zahlédnout, jak drží velmi tenkou uzdu. Přesně na konci filmu, kdy sledujete záběr na Gandalfa, Aragorna, Legolase, Gimliho atd. na koňských hřbetech, jasně vidíte Gandalfovy nohy v třmenech.

ObrazekObrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dodatek

(Fritol, 1. 7. 2008 20:27)

Mam takovej malej dodatek... Největší chyba ve filmu je, když na Pipina málem skočí ten kůň... má tam najednou rozvázaný ruce, ale pak je má zase svázaný..